Novinky

Úprava ceníku

06.10.2017 12:57

Vážení snoubenci,

v minulých dnech došlo k úpravě našeho ceníku. Snažíme se držet cenu za svatební hudební doprovod takovou, aby byla přístupná všem. V sousedních zemích EU jsou ceny za takové svatební služby až 2 krát větší a to my nechceme a vzhledem ke konkurenci ani nemůžeme takovou cenu žádat. Zároveň ale ani nemůžeme jít pod cenu nižší, jelikož náš tým je složen jen z  profesionálních hudebníků hrajících v profesionálních orchestrech a kteří jsou zodpovědni za kvalitu svého hraní denodenním cvičením na hudební nástroj od útlého věku vlastně neustále. Proto  je cena za naší  službu přiměřená vzhledem k této podstatné okolnosti.

Vaše Hudba na svatbu

Co si k naší svatbě vybrat?

03.10.2017 21:58

Množí se nám dotazy, jaké instrumentální složení si ke svatbě vlastně vybrat. Na to je jednoduchá odpověd´. V případě, že by jste si přáli, aby hudba byla harmonicky více barevnější, v tom případě doporučujeme více muzikantů -tedy svatební smyčcové trio nebo svatební smyčcové kvarteto. Pokud by jste raději měli hudbu ke svatbě  spíše komornější, tak k tomu je naprosto ideální zase naše smyčcové duo houslí s violoncellem. Záleží tedy na Vás, ale nebojte se, rádi Vám poradíme s vaším výběrem pokud by jste chtěli od nás doporučení dle Vaší představy a zodpovíme všechny vaše dotazy.:-)

Vaše Hudba na svatbu

H

Rezervace svatebních termínů na rok 2018

23.09.2017 10:11

Vážení snoubenci,

začali jsme  přijímat rezervace nových termínů svatebních hudebních doprovodů na rok 2018. Doporučujeme si váš termín svatby u nás  zamluvit včas. Na konci letošního jara jsme měli veškeré víkendové termíny na rok 2017 stejně jako v letech minulých kompletně obsazené. Těšíme se na setkání s Vámi a na to , že Vás budeme moc potěšit krásnou hudbou smyčcových nástrojů.

Vaše Hudba na svatbu

 

Děkujeme, že jste s námi.

13.09.2017 16:58

Milí snoubenci,

jelikož se nám letošní sezóna svatebních obřadů blíží ke konci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaší důvěru k nám.V tomto roce jsme odehráli  kolem 30 svateb, většina termínů byla již v březnu obsazena a převážnou část z nich jsme odehráli z doporučení spokojených novomanželů z let minulých. Moc nás narůstající zájem o náš hudební doprovod k Vaší svatbě těší a vážíme si toho. A více, že jsme doporučováni Vámi. Věříme, že v budoucnu Vás náš hudební doprovod, at´ už svatebních  houslí s violoncellem, smyčcového tria či kvarteta bude nadále těšit a dělat radost.

Vaše Hudba na svatbu

Změna e mailové adresy

06.06.2016 12:18

Vážení snoubenci, 

dovolujeme si vás upozornit, že vzhledem ke zkvalitňování našich služeb dne 6.6. došlo ke změně  naší kontaktní emailové adresy. Změna je pro vzájemnou lepší přehlednost informací. Na této nové adrese jsme připraveni Vám zodpovědět všechny Vaše dotazy, požadavky a přání, které se budeme snažit s co největší důsledností a rychlostí splnit. 

Naše nová e mailová adresa je:  hudbanasvatbu@email.cz 

Děkujeme a věříme, že budete s našimi službami stále více spokojeni.

Vaše Hudba na svatbu

Úprava nabídky ke svatebním obřadům

05.06.2016 23:41

 

Milí snoubenci, 

dovolujeme si Vám oznámit, že k datu 5.6. 2016 došlo k úpravě naší hudební nabídky ke svatebním obřadům. Vyřadili jsme nabídku hry samotného houslisty. Domníváme se, že dva nástroje, které se navzájem doprovází Vám nabízí po hudební stránce daleko krásnější efekt vzájemné hudební harmonie. Samotné housle, jsou o toto velmi ochuzeny a pro velký zájem snoubenců o smyčcové kvarteto či duo housle s violoncellem samotné housle již proto nenabízíme. 

Děkujeme za pochopení. 

Tým hudby na svatbu.

 

Dovolená

27.02.2016 12:34

Vážení snoubenci, 

stejně jako všichni ostatní, také hudebníci si musí někdy v pracovním roce odpočinout od hudby a na chvilku odjet do ticha..:-) od 12.7. do 31.7. 2016  nepřijímáme z důvodu dovolené žádné objednávky ke svatebním obřadům. Od 1.8.2016 Vám budeme -doufáme -opět v plné nové síle k dispozici k Vašemu slavnostnímu svatebnímu dni s hudebním doprovodem. Budeme se těšit ;-)

Vaše hudba na svatbu

 

Natáčíme pro Vás klip!

02.06.2015 12:10

V součané době pro Vás natáčíme nový videoklip našeho dua s violoncellem, který Vám brzy nabídneme ke shlédnutí na našich webových stránkách. Natáčení probíhá v krásné přírodě v okolí Jihočeských rybníků a lesů. Budete tak mít možnost si nás tady na webu poslechnout jak hrajeme a také příležitost si udělat třeba představu o tom, jak by Vaše svatba ve volné přírodě v kombinaci s naším duem mohla vypadat.

Vaše Hudba na svatbu

Naše smyčcové kvarteto zahraje na svatbě v nadmořské výšce 1083 m.n.m

02.03.2015 16:13

Poslední červencový den naše smyčcové kvarteto zahraje pokud nám podmínky a počasí budou přát na nejvyšší hoře Blanského lesa Kleti jako doprovod ke svatebnímu obřadu. Těšíme se moc na krásné zážitky a tuto slavnostní atmosféru!

 

Hudba na svatbu a Vaše smyčcové kvarteto

 

Obsazené termíny

28.01.2015 16:11

Během posledních dvou dnů máme od snoubenců nové rezervace termínů hudebníků ke svatbám na 23.5 a 6.6. Nezmeškejte proto i Vy zatím ještě zbývající volné jarní a letní termíny muzikantů k obřadům v letošním roce 2015 a objednávejte s předstihem v tomto zimním období. 


Vaše Hudba na svatbu

1 | 2 >>