Novinky

Rezervace termínů na příští rok 2019

02.08.2018 13:07

Milí snoubenci,

dvolujeme si Vás informovat, že si již můžete rezervovat své svatební termíny na příští rok 2019. Hudba na Váš svatební obřad je originální volba na kterou budete rádi vzpomínat. Rezervujte své termíny včas abyjste měli  ten svůj zajištěný. Na konci letošního jara, jsme všechny svatební termíny našeho doprovodu měli kompletně obsazené.

Vaše Hudba na svatbu

Jak správně zvolit počet skladeb ke svatebnímu obřadu?

03.07.2018 15:19

Vážení snoubenci,

někdy se nás ptáte, kolik skladeb k Vašemu svatebnímu obřadu si vlastně vybrat. To je velmi individuální otázka. Svatební hudba se zpravidla připraví, podle toho, jestli budete mít církevní obřad nebo civilní svatební obřad venku pod širým nebem. Svatba patří ale k těm nejkrásnějším a nejdůležitějším chvilkám života a proto náš svatební hudební doprovod hraje takovou dobu, aby slavnostní atmosféra svatby nebyla nijak narušena. Hudba na svatbu by se ale měla vybrat podle tohoto hlavního průběhu svatební ceremonie: nástup ženicha a nástup nevěsty. Dále je to skladba poté až si řeknete nejdůležitější slůvko ,,ANO,, k prvnímu novomanželskému polibku a k podpisům. Svatební hudba dále poté až ke gratulacím a k závěrečnému odchodu novomanželů špalírem. Hudební doprovod ke gratulacím se často liší podle počtu svatebních hostů, ale dle naší zkušenosti je vhodné si celkově vybrat 5 -7 skladeb. Hudba na svatbu Vám ale kdykoliv poradí při vašich dotazech a na všechny Vaše otázky rádi odpovíme.

Těšíme se na Vás, Vaše Hudba na svatbu

 

 

Kam za Vámi můžeme přijet?

02.07.2018 16:04

Milí snoubenci,

často se nás ptáte, jestli můžeme za Vámi přijet třeba i na Moravu či do zahraničí a hrát na Vaší svatbě. Přijedeme opravdu kamkoliv. Působíme po celé ČR a hrajeme na svatebních obřadech a hostinách nejen u nás, ale i třeba i v Německu či v Rakousku. Hudba na svatbu své pole působnosti neustále rozšiřuje a proto není pro nás problém Vám zahrát opravdu kdekoliv a kdykoliv. Jediná věc je časová náročnost na dopravu a od toho se odvíjí i celková cena za hudbu k Vašemu svatebnímu obřadu, kterou Vám rádi na Váš dotaz sestavíme. Kontaktujte nás kdykoliv i o víkendu a rádi Vám ve všem poradíme.

Vaše Hudba na svatbu

Co si k naší svatbě vybrat?

03.10.2017 21:58

Množí se nám dotazy, jaké instrumentální složení si ke svatbě vlastně vybrat. Na to je jednoduchá odpověd´. V případě, že by jste si přáli, aby hudba byla harmonicky více barevnější, v tom případě doporučujeme více muzikantů -tedy svatební smyčcové trio nebo svatební smyčcové kvarteto. Pokud by jste raději měli hudbu ke svatbě  spíše komornější, tak k tomu je naprosto ideální zase naše smyčcové duo houslí s violoncellem. Záleží tedy na Vás, ale nebojte se, rádi Vám poradíme s vaším výběrem pokud by jste chtěli od nás doporučení dle Vaší představy a zodpovíme všechny vaše dotazy.:-)

Vaše Hudba na svatbu

H

Děkujeme, že jste s námi.

13.09.2017 16:58

Milí snoubenci,

jelikož se nám letošní sezóna svatebních obřadů blíží ke konci, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaší důvěru k nám.V tomto roce jsme odehráli  kolem 30 svateb, většina termínů byla již v březnu obsazena a převážnou část z nich jsme odehráli z doporučení spokojených novomanželů z let minulých. Moc nás narůstající zájem o náš hudební doprovod k Vaší svatbě těší a vážíme si toho. A více, že jsme doporučováni Vámi. Věříme, že v budoucnu Vás náš hudební doprovod, at´ už svatebních  houslí s violoncellem, smyčcového tria či kvarteta bude nadále těšit a dělat radost.

Vaše Hudba na svatbu

Změna e mailové adresy

06.06.2016 12:18

Vážení snoubenci, 

dovolujeme si vás upozornit, že vzhledem ke zkvalitňování našich služeb dne 6.6. došlo ke změně  naší kontaktní emailové adresy. Změna je pro vzájemnou lepší přehlednost informací. Na této nové adrese jsme připraveni Vám zodpovědět všechny Vaše dotazy, požadavky a přání, které se budeme snažit s co největší důsledností a rychlostí splnit. 

Naše nová e mailová adresa je:  hudbanasvatbu@email.cz 

Děkujeme a věříme, že budete s našimi službami stále více spokojeni.

Vaše Hudba na svatbu

Úprava nabídky ke svatebním obřadům

05.06.2016 23:41

 

Milí snoubenci, 

dovolujeme si Vám oznámit, že k datu 5.6. 2016 došlo k úpravě naší hudební nabídky ke svatebním obřadům. Vyřadili jsme nabídku hry samotného houslisty. Domníváme se, že dva nástroje, které se navzájem doprovází Vám nabízí po hudební stránce daleko krásnější efekt vzájemné hudební harmonie. Samotné housle, jsou o toto velmi ochuzeny a pro velký zájem snoubenců o smyčcové kvarteto či duo housle s violoncellem samotné housle již proto nenabízíme. 

Děkujeme za pochopení. 

Tým hudby na svatbu.

 

Dovolená

27.02.2016 12:34

Vážení snoubenci, 

stejně jako všichni ostatní, také hudebníci si musí někdy v pracovním roce odpočinout od hudby a na chvilku odjet do ticha..:-) od 12.7. do 31.7. 2016  nepřijímáme z důvodu dovolené žádné objednávky ke svatebním obřadům. Od 1.8.2016 Vám budeme -doufáme -opět v plné nové síle k dispozici k Vašemu slavnostnímu svatebnímu dni s hudebním doprovodem. Budeme se těšit ;-)

Vaše hudba na svatbu

 

Natáčíme pro Vás klip!

02.06.2015 12:10

V součané době pro Vás natáčíme nový videoklip našeho dua s violoncellem, který Vám brzy nabídneme ke shlédnutí na našich webových stránkách. Natáčení probíhá v krásné přírodě v okolí Jihočeských rybníků a lesů. Budete tak mít možnost si nás tady na webu poslechnout jak hrajeme a také příležitost si udělat třeba představu o tom, jak by Vaše svatba ve volné přírodě v kombinaci s naším duem mohla vypadat.

Vaše Hudba na svatbu

Naše smyčcové kvarteto zahraje na svatbě v nadmořské výšce 1083 m.n.m

02.03.2015 16:13

Poslední červencový den naše smyčcové kvarteto zahraje pokud nám podmínky a počasí budou přát na nejvyšší hoře Blanského lesa Kleti jako doprovod ke svatebnímu obřadu. Těšíme se moc na krásné zážitky a tuto slavnostní atmosféru!

 

Hudba na svatbu a Vaše smyčcové kvarteto

 

1 | 2 >>