Reference

Dobrý den,
 
chtěli bychom vám poděkovat za krasný hudební doprovod na naší svatbě 29.6.2019. Komunikace s vámi byla na jedničku, vše jste měli zmáknuté. Profesionální chování, spolehlivost a vstřícnost. Určitě vás doporučujeme! 
 
Děkujeme,
Petra Sasínková
..........................................................

Dobrý den, pane Jírů,

s manželem bychom Vám i Vašemu kolegovi chtěli moc poděkovat za krásný hudební doprovod k naší svatbě 30.6.2018 v Orlově u Příbrami. Hudba splnila veškerá naše očekávání, svatebčané byli nadšení a obraceli se na nás, abychom Vám i za ně poděkovali.Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás. Zároveň chceme poděkovat i za výbornou organizační domluvu, od potvrzení termínu, výběru skladeb,až po skvělou přípravu přímo na místě...

Ještě jednou moc děkujeme a srdečně zdravíme,

Novomanželé Rozhoňovi

................................................

Ahoj Honzo,

prosím Tě, vyřid´ muzikantům, že děkujeme za nádhernou hudbu k našemu svatebnímu obřadu. Bylo to kouzelné a jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás.

Markéta

......................................

Dobrý den,

ještě jednou děkuji za Váš hudební doprovod. Svatbu považuji za vydařenou a vy jste k tomu nemálo přispěli.

S pozdravem, Ondřej Horáček

...........................

Dobrý den,pane Jírů,

ještě jednou bychom Vám chtěli moc poděkovat za krásný doprovod a skvělé jednání. Manželka byla maximálně nadšená a hosté také.Dokonce si příbuzní, kteří budou mít svatbu v Srpnu, vyžádali na Vás kontakt, tak je možné, že se vám v nejbližší době ozvou. Přejeme hezký den a plno dalších spokojených novomanželů.

Zemanovi

...................

Dobrý den,

 
ještě jednou bychom Vám moc rádi poděkovali za nádherné hraní na naší svatbě, byli jsme s Vámi naprosto spokojeni a určitě Vás rádi budeme doporučovat dál! :-) Je vidět, že jste lidi na svém místě - nádherné hraní, skvělá komunikace :-)
Děkujeme!
 
Faconovi
............
 
Dobrý den pane Jírů,

sice s mesíčním zpožděním, ale měl jsem to v plánu udělat už daleko dříve! Chtěl jsem Vám i Vašemu kolegovi violoncellistovi poděkovat za krásný hudební doprovod na naší svatbě v Táboře 7.5. 2016 v kostele svatého Filipa a Jakuba.

Osobně jsem moc rád, že jsme si vybrali zrovna Vás; vše bylo podle našich představ, klaplo to na jedničku a i pan radní a pani matrikářka z Tábora mi říkala, že hrajete opravdu úžasně. Pokud byste potřebovali referenci, rádi ji Vám napíšeme, mohu vřele doporučit všem, kdo mají zájem o profesionální hudební doprovod.

Vítek a Kristýna Létalovi

.....

Dobrý den pane Jírů, chtěli bychom Vám i Vašemu kolegovi mockrát poděkovat za úžasný hudební doprovod na naší svatbě v Chelčicích dne 25.6.2016. Hráli jste úžasně, úplně to podtrhlo celkovou atmosféru a i díky Vám to byl opravdu slavnostní den. Všichni přítomní Vás moc chválili a kdo neplakal do doby, než jste začali hrát Vltavu, tak plakal dojetím při ní. Opravdu Vám oběma moc děkujeme, byli jste perfektní. Budeme Vás všude doporučovat. 
S pozdravem a přáním dalších úspěchů.

 Marcela a Pavel Slámovi.

...........

Dobrý den, pane Jírů,

 
chtěla bych vám i vašemu kolegovi ještě jednou moc poděkovat za nádherný doprovod k našemu obřadu i po něm. Úplně úžasně jste se přizpůsobili našim požadavkům a prosbám a navíc jste za námi jeli takovou dálku až na ZÁMEK TRNOVÁ, čehož si s manželem moc vážíme. S kolegou jste úžasně sladění, hosté i matrika vámi byli nadšení a vše probíhalo naprosto na jedničku. 
 
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme spoustu nadšených novomanželských párů! :) 
 
Nikol a Patrik Vojtíškovi